По особливому урочисто відсвяткував день Покрова Пресвятої Богородиці один з найдревніших храмів Черняхівщини.

18.10.2013

По особливому урочисто відсвяткував день Покрова Пресвятої Богородиці один з найдревніших храмів Черняхівщини у с. Троковичі. Це свято особливе для даної парафії, адже за народним переданням з давніх часів його сприймали як отпуст. А ще Свято–Троїцька церква вважається козацькою і неподалік від села, на полі-брані, спочиває значна кількість козаків, що склали свої голови за другі і за віру православну.

Цього дня літургічне єднання очолив сам настоятель протоієрей Миколай Кордон. Йому співслужили клірики благочиння, а також гості у священному сані. Справжньою окрасою богослужіння став соборний протодиякон Володимир Ярошевич. Повчальне слово та поздоровлення виголосив ієрей Володимир Івасенко. На завершення був відслужений подячний молебень і духовенство з богомольцями хресною ходою обійшло церкву.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського благочиння.