Підбиття підсумків за навчальний рік: екзаменація регентів-псаломщиків.

26.05.2013

Підбиття підсумків за навчальний рік: екзаменація регентів-псаломщиків.Підбиття підсумків за навчальний рік: екзаменація регентів-псаломщиків.24 травня 2013 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у приміщені недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира відбулася екзаменація регентів-псаломщиків.

Іспити у 13-ти вихованців із різних благочинь Житомирської єпархії приймала раніш затверджена комісія, у склад якої війшли: духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), клірик Свято-Іаківлівського храму м. Житомира прот. Вадим Шапран та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк.

Проводились екзамени по трьом найважливішим предметам: Богослужбовому Уставу (Літургіка), Закону Божому та Катехізису. Важливо зауважити, що регенти-псаломщики показали доволі високий рівень знань, набутий під час навчання.

Після закінчення іспитів, духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв) звернувся до присутніх із словом привітання, в якому побажав здобуті знання використовувати та підвищувати на практиці, а також не забувати про звершення добрих справ, як основу нашого спасіння.

Підбиття підсумків за навчальний рік: екзаменація регентів-псаломщиків.