Під Покровом Божої Матері

20.10.2013

Під Покровом Божої Матері зібралися віруючі люди села Острожок Баранівського округу. Святкову Божественну літургію очолив прот. Володимир Федорчук настоятель храму Святих Косьми і Даміана с.Дубрівка Баранівського округу.

Під Покровом Божої МатеріПід Покровом Божої Матері Отець Володимир виголосив проповідь, а настоятель храму привітав прихожан із святом. Хресний хід в честь храмового свята очолив благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим. Отець благочинний виголосив повчальну проповідь і приєднавшись до привітань привітав усіх зі святом.

Настоятель храму в свою чергу привітав отця Романа з його Днем Ангела, пам'яттю святого Романа Сладкопевца, якого Православна Церква вшановує на Покрову Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Баранівського благочиння.