Під час недільної літургії митрополит Никодим звершив священицьку хіротонію!

24.06.2018

24 червня 2018 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова недільна Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Перед початком літургії відбулась церковна присяга ставленика.

Владиці співслужили: насельник Києво-Печерської Лаври архімандрит Нікон, клірик Володимир-Волинської єпархії протоієрей Анатолій Оверчук та священослужителі собору.

У часі Священної Євхаристії митрополит Никодим звершив священицьку хіротонію над дияконом Іваном Оверчук.

При завершенні літургії архіпастир привітав новопоставленого ієрея із прийняттям високого сану священика, побажав у ревності віри провадити своє служіння, вести себе та людей до спасіння.