Під час благодійної акції «Дякуємо вам, захисники» парафії Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ зібрали 26202 грн на підтримку ЗСУ

24.10.2022

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 14-го жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, та в неділю, 16-го жовтня, в усіх храмах Житомирської єпархії Української Православної Церкви проводився збір коштів для потреб Збройних Сил України. Благодійна акція «Дякуємо вам, захисники» пройшла у Бердичівському благочинні.

З перших днів повномасштабної війни парафії Бердичівського благочиння постійно надають допомогу захисникам України, переселенцям, жителям міст і сіл, звільнених від окупантів, та нужденним, які потребують підтримки. Протягом 14-го та 16-го жовтня духовенством і віруючими зібрані пожертви на суму 26202 гривні для ЗСУ.

Чотирнадцятого жовтня в усіх храмах округу були піднесені сугубі прохання за мир в Україні та особливі прохання і молитва за воїнів. Також виголошені заупокійні молитви за православних християн, спочилих воїнів та всіх невинно убієнних.

Цього дня у парафіях Бердичівського благочиння звершено подячні молебні за захисників Вітчизни нашої.

Глибока і щира подяка всім, хто долучився до благодійних акцій на підтримку наших воїнів, хто вніс свою лепту до спільної справи. Разом ми наближаємо Перемогу.

Низький уклін нашим захисникам. Боже, Україну збережи…

Прес-служба Бердичівського благочиння.