Первомайські зустрічі!

26.05.2016

З благословення Блаженнішого Онуфрія Митрополита Киівського і всієї України з 20 по 23 травня відбувся другий фестиваль нечуючої православної молоді «Первомайські зустрічі» в м.Первомайську Вознесенської єпархії.

На фестиваль прибули відповідальні за пастирське служіння серед нечуючих та близько 80 нечуючих з 10 міст України і Молдови, представником Житомирської єпархії був священик Григорій Маркевич.

Фестиваль розпочався молебнем, який очолив єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій. Молебен був переведений на жестову мову протоієреєм Святославом Мінаєвим.

На урочистій частині відкриття фестивалю архімандрит Віктор (Кацаба) прочитав звернення предстоятеля УПЦ митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Після урочистої частини відбулися презентації общин, на яких духівники висловлювали свою дяку організаторам зустрічі. Ввечері гості пішли до багаття.

21 травня відбулися бесіди на богословські теми з викладачами КДА : головою адмінапарату Київської Митрополії УПЦ архімандритом Віктором (Кацабою), старшим помічником ректора з навчальної роботи професором архімандритом Сильвестром (Стойчевичем), професором В.М. Чернишовим.

Після розмови з провідними богословами А.А. Блощинська презентувала відео посібник «Основи жестовою мови для священнослужителів».

По завершенні презентацію відбулися командні ігри із православними скаутами Первомайська.

Ввечері відбувся творчий концерт на якому общини представили театральні постанови на євангельську тематику.

22 травня була звершена Божественна Літургія жестовою мовою. Богослужіння очолив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, йому співслужив єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій. На літургії богослужіння було переведено на жестову мову духівникам общин нечуючих. Розпочав переклад богослужіння ієрей Григорій Маркевич, з яким чергувалися священики,перекладачі, та студенти КДАиС.

Вкінці фестивалю кожен представник громади нечуючих отримав диплом за участь у фестивалі.

Первомайські зустрічі!