Першу літургію Напередосвячених Дарів митрополит Никодим звершив у Свято-Успенському архієрейському соборі Житомира.

17.03.2021

17 березня 2021 року, у середу першої седмиці Великого посту, в Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі було звершено Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Це перше особливе великопостове богослужіння у цьому році.

Очолив літургію митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Віктор Голубовський та духовенство собору. Богослужіння оспівував архієрейських хор.

Після закінчення служби Владика звернувся до вірян із словом проповіді. Причасників архіпастир привітав із прийняттям святих Христових Таїн.