Перебування Святогірської ікони Божої Матері в Житомирі: нічна літургія у кафедральному соборі!

21.07.2017

20 липня 2017 року, в місто Житомир прибула велика святиня зі Сходу України - чудотворний образ Пречистої Божої Матері "Святогірська".

З нагоди цієї події в ніч з 20 на 21 липня у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась свята Божественна літургія. Богослужіння очолив благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук).

За нічною літургією у соборі молились віряни, що мали змогу звернутись із своїми проханнями до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою "Святогірська". Також усі разом просили у Небесної Цариці миру для нашої держави.