Пастирський візит Преосвященнішого єпископа Никодима в Попільнянське благочиння.

22.03.2012

Хоч похмурим і прохолодним видався ранок у середу 21 березня, та для духовенства і парафіян Попільнянського округу він був світлим і радісним. Третій день у Свято-Миколаївському храмі перебували чудотворні чорнобильські ікони – Чорнобильський Спас та Миколая Чудотворця, святителя Мір Лікійських. А ще цього дня до Попільні прибув Преосвященнійший владика – єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Хлібом-сіллю та квітами зустрічали дорогого гостя біля воріт храму представники районної влади – голова районної державної адміністрації Ігор Ярославович Погребенник і Пастирський візит Преосвященнійшого єпископа Никодима в Попільнянське благочиння.Пастирський візит Преосвященнійшого єпископа Никодима в Попільнянське благочиння.голова районної ради Микола Григорович Котелянецьта та їхні заступники, селищний голова Віктор Юрійович Ковальчук. Благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис та всі священики благочиння зустрічали Архіпастиря в притворі храму.

У церкві, де щойно відбулася сповідь духовенства, Його Преосвященство владика Никодим очолив Божественну літургію у співслужінні духовенства району.

- Піст – це дорога до Бога, - наголосив у своїй проповіді Владика, - тому кожен повинен пройти його достойно – з християнським смиренням і молитвою, щоб очиститись духовно.

З особливою теплотою єпископ розповів історію чудотворних ікон, які прибули до нас з міста Чорнобиля, де він народився. А також дав настанови духовенству благочиння гідно нести своє пастирське служіння, щоб бути добрим прикладом для прихожан. Пастирський візит Преосвященнійшого єпископа Никодима в Попільнянське благочиння.Пастирський візит Преосвященнійшого єпископа Никодима в Попільнянське благочиння.
Особливим було звернення Преосвященнішого єпископа Никодима до дітей як істинних молитвеників до Бога.

Своєю проповіддю та молитвою Владика надихнув всіх присутніх у храмі гідно пронести духовний подвиг до кінця посту і з радістю зустріти світле Воскресіння Христове.

Проводжаючи Архіпастиря, прихожани з духовним піднесенням дякували йому за молитву і благословіння, яке він надав усім присутнім.

Цього ж дня, після подячного молебну, чудотворні чорнобильські ікони було відправлено хресним ходом до Ружинського благочиння.

Прес-служба Попільнянського округу.