Пасхальний митрополичий візит у друге кафедральне місто!

10.04.2018

9 квітня 2018 року, на другий день світлої Пасхи Христової, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із урочистим візитом відвідав другу кафедру, місто Новоград-Волинський. Разом із архієпископом Городницьким Олександром Його Високопреосвященство очолив служіння святої Євхаристії пасхальним чином у свято-Троїцькому кафедральному соборі.

За богослужінням архієреям співслужили: благочинний новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич, намісник кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз та духовенство благочиння. Під час служби присутні у храмі молились за мир в Україні.

Після завершення літургії навколо собору було звершено пасхальний хресний хід із читанням Євангелії. Насамкінець митрополит Никодим привітав собор священства та мирян із Світлим Христовим Воскресінням промовивши слово проповіді.