Пасха Христова у Попільні!

20.04.2017

У перший день Світлого Христового Воскресіння, у Свято-Миколаївському храмі смт. Попільня відбулось нічне Пасхальне богослужіння, яке розпочалось із зустрічі благодатнього вогню.

Під час літургії настоятель храму прот. Петро Лис, прочитав Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, а також послання архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Ввечері, того ж дня, було відслужено Пасхальне вечірнє богослужіння, після якого отець Петро хрестосувася із усіма прихожанами. Потім благочинний відвідав хворих у лікарні та привітав з Великоднем.

Другого дня Пасхальної седмиціі, була відслужена Пасхальна Утреня та літургія. По закінченні служби відбувся Хресний хід, після якого учні недільної школи привітали настоятеля та усіх прихожан з Світлим Христовим Воскресінням.

Третього дня Світлої седмиці, відбулась поїздка учнів недільної школи та прихожан в Соболівський скит Іверської ікони Божої Матері, де відбулось святкове богослужіння. По дорозі додому, прот. Петро похрестосувався з усіма вихованцями воскресної школи.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Пасха Христова у Попільні!