Парафіянам храмів сіл Старого Солотвина і Гальчина представили нового настоятеля

18.05.2020

Шістнадцятого травня, у суботу 4-ї седмиці після Пасхи, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, після звершення соборних богослужінь у Свято-Хрестовоздвиженському храмі с. Старого Солотвина та Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Гальчина благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) представив парафіянам нового настоятеля – протоієрея Іоанна Гладковського.

У суботній травневий день Божественну Літургію у Свято-Хрестовоздвиженському храмі с. Старого Солотвина очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні протоієрея Миколая Шпички, протоієрея Іоанна Гладковського, ієрея Віталія Кльона та ієрея Віталія Левківського. Після богослужіння отець благочинний подякував за багаторічні ревні труди на славу Святої Церкви попередньому настоятелю, духівнику Бердичівського округу протоієрею Миколаю Шпичці, який мудро й турботливо опікувався ввіреною йому парафію з 1991-го року. Архімандрит Варфоломій (Бойков) представив пастві нового настоятеля – протоієрея Іоанна Гладковського, побажавши священнику мудрості, сил духовних та тілесних і Божої помочі.

Цього ж дня благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звершив соборний молебень у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Гальчина. Після закінчення Служби Божої адресував слова глибокої подяки протоієрею Миколаю Шпичці, котрий звершував настоятельське служіння у сільському храмі понад 13 років, доклавши чимало зусиль для згуртування православної громади й подальшого облаштування, оздоблення та благоустрою церкви. Новому настоятелю – протоієрею Іоанну Гладковському – отець благочинний побажав ревно нести пастирське служіння. У свою чергу священник сердечно подякував благочинному Бердичівського округу архімандриту Варфоломію(Бойкову), духовенству і парафіянам за теплий прийом та радість спільної молитви.

Наступного дня, у неділю 17-го травня, коли Свята Церква згадує євангельську подію – зустріч Ісуса Христа з самарянкою, благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) очолив соборну Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Гальчина та заупокійну літію за жертвами політичних репресій...

У щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня, ми вшановуємо тих, хто загинув чи постраждав під час жахливих і трагічних подій.

Схиливши голови у скорботі, підносимо молитву за невинно убитих…

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Роздiл: 
Новости Благочиний