Паломництво до Почаївської Лаври викладачів Житомирського інститута медсестринства!

24.06.2017

17-18 червня 2017 року, з багословіння Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, керівник єпархіального відділу в справах охорони здоров'я, клірик Свято-Успенського архієрейського собору, протоієрей Володимир Ігнатюк з викладачами Житомирського інститута медсестринства звершив паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

В суботу зранку паломники мали змогу заїхати до Корецького та Кременецького монастирів та вклонитися до чудотворних ікон Божої Матері. Після обіду окунулися в святому джерелі праведної Анни, де попросили помочі для зцілення від духовних та фізичних хвороб. Звечора були присутні за вечірньому богослужіннні, де мали змогу приступити до таїнства Сповіді, а в неділю зранку під час Божественної літургії причаститись святих Христових Таїн.

Після літургії вклонилися чудотворній іконі Божої Матері та мощам святих угодників Божих прп.Іова та Амфілохія. Потім паломники рушили до Свято-Духівського монастиря аби вклонитися веригам прп.Никити Стовпника та святиням монастиря. По дорозі заїхали на монастирське кладовище аби помолитися на місці погребіння прп.Амфілохія та монастирських старців. Після цього прочани рушили додому дякуючи Богу та Матері Божій за те, що змогли вклонитися великим святиням нашої Православної Церкви.

Протоієрей Володимир Ігнатюк