Паломництво до Кип'ячого. Вітання медпрацівникам!

18.06.2018

16 червня 2018 року настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Василь Волосянський з прихожанами храму здійснив паломницьку поїздку до урочище Кип'яче, що на Малинщині.

Традиція українського паломництва ведеться здавна, коли віряни з усіх куточків України проходили паломницький шлях до святих місць, щоб отримати духовне очищення та спокутувати гріхи. У молитві перед іконами Божої Матері Афонської, Казанської ікони Божої Матері та інших святих, прихожани отримали душевний спокій, милосердну підтримку від Господа, позбувалися недугів. І обов’язково молитва та духовне очищення. Подорожуючи до святих місць Малинщини кожен мав змогу наблизитися на крок до Бога, краще пізнати глибини віри, відвідати святі місця, прийняти участь в літургіях, отримати благословення, духовне очищення.

Паломники згадують поїздку з особливою теплотою, дякуючи Богу.

17 червня 2018 року Настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Василь Волосянський в День медичного працівника привітав своїх прихожан, працівників медичної галузі зі святом.

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлю низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Прес-служба Пулинського благочиння.