ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ТА ВІДПОЧИНОК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ СВЯТО–МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ СМТ. ПУЛИНИ!

11.03.2019

Наша недільна школа – це невелика дружня сім’я, яка запрошує в своє коло усіх, хто любить і шанує Бога і хоче жити по Його Святій Волі. Школою називаються наші зустрічі, тому що ми значну частину часу присвячуємо вивченню Закону Божого.

Так, 03 березня 2019 року у мясопусну неділю настоятель Свято – Миколаївського храму смт. Пулини протоієрей Василій Волосянський разом з вихованцями недільної школи здійснив паломницьку поїздку до м.Житомира, де відвідали Свято – Анастасіївський ставропігійний жіночий монастир. Вихованці приклонились до ікон та відвідали могилу матушки Рафаіли.

Наступними зупинками став Житомирський кафедральний та Свято – Успенський собор. Діти приклонились до ікон та частичок мощей святих. Вони вкотре піднесли молитви до Бога та з щирих дитячих сердець лунали прохання миру для України, здоров’я всім людям та заступництва Богородиці для всіх нужденних.

Після відвідань святинь настоятель продовжив подорож до лісу. Діти разом з отцем Василем із задоволенням грали у футбол та рухливі ігри, каталися на гойдалках. Адже в грі розкривається людина, показуючи свої сильні і слабкі сторони. У грі ми стараємося розуміти одне одного, підтримати, допомогти, пояснити, навчити. Радість, що переповнювала серця дітей, розливалася по всьому лісі в мелодіях пісноспівів.

Серед дітлахів протоієрей Василь Волосянський має неабиякий авторитет – вони навперебій готові розповідати про свого настоятеля. Адже викладання насиченої програми Закону Божого, він поєднує з організацією паломницьких поїздок для вихованців. Вчить слідувати Христовій заповіді любові. «Намагаюся, щоб наші вихованці керувалися золотим правилом християнина «Люби ближнього свого, як самого себе», і замість кулачних розбірок на погані слова відповідали посмішкою».

Отець Василій сподівається, що ті уроки доброти, любові та людяності, які діти отримують у недільній школі, будуть тим благодатним ґрунтом, на якому виросте міцна лоза Православної віри в їх дорослому житті.

День закінчився подячною молитвою.

Прес-служба Пулинського благочиння.