Освячено поклінний хрест при в’їзді до села Андрушки.

30.07.2013

28 липня, в день коли Православна Церква вшановує пам’ять рівноапостольного великого князя Володимира, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського було освячено поклінний хрест при в’їзді до села Андрушки.

Освячено поклінний хрест при в’їзді до села Андрушки.Чин освячення звершив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис у співслужінні настоятеля храму с.Андрушки прот. Володимира Дикого та духовенством району.

Після завершення чину освячення благочинний привітав всіх селян з цією знаменною подією,та відзначив важливість встановленого хреста. Отець Петро привітав настоятеля храму протоієрея Володимира Дикого з Днем Небесного Покровителя, побажавши крепості, здоров’я і сил у подальшому служінні Богу.

Отець Володимир подякував усім вірянам які своїми силами та молитвами встановили хрест. Особлива подяка була Андрушківській сільській голові Вірі Іванівні, яка також з підкреслила наскільки важливою є ця подія для їхнього села.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Освячено поклінний хрест при в’їзді до села Андрушки.