Освячення приміщення райвідділу внутрішніх справ у Попільні.

16.10.2013

14 жовтня, коли парафіяни селища Попільні відзначають друге храмове свято, вважаючи Матір Божу своєю покровителькою, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис звершив освячення приміщення районного відділу внутрішніх справ.Освячення приміщення райвідділу внутрішніх справ у Попільні.

Варто додати, що вже не перший рік отець Петро щоп’ятниці проводить духовні бесіди з особовим складом райвідділу, що, безумовно, дає свої плоди.

– Пресвята Богородиця з давніх часів є покровителькою українського козацтва, а відтак і армії, і всіх, як тепер прийнято казати, силових структур, - сказав благочинний, вітаючи правоохоронців з святом Покрови, – тож нехай Чесний Покров Матері Божої охороняє вас у вашій нелегкій і небезпечній праці по забезпеченню правопорядку і захисту законності.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Освячення приміщення райвідділу внутрішніх справ у Попільні.