Освячення надкупольного хреста.

25.07.2013

19 липня, з благословення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, було освячено та встановлено хрест на центральному куполі Свято-Троїцького кафедрального собору м. Новоград-Волинський.

Чин освячення звершив архієрейський намісник собору протоієрей Валентин Мороз у співслужінні кліриків храму: прот.Валентина Пелешка та протодиякона Миколая Мізерного.
До спільної молитви приєдналися: благодійники храму, стараннями яких придбані хрести, прихожани та активісти молодіжного клубу активного покоління «NIKA».

По завершенню чину освячення та привітального слова отця Валентина прихожани мали змогу приклонитися до хреста.

Радісний передзвін благовістів сповіщав жителів міста про знаменну подію. Хрест піднімався вручну і, чомусь, саме в цю мить у багатьох блищали сльози на обличчях. Люди згадували минулі події руйнації храмів тоталітарним режимом.

Хрест було встановлено на щойно відреставрованому центральному куполі.

Після спільної молитви активісти клубу «NIKA» висловили слова вдячності благодійнику храму та привітали свого наставника прот. Валентина Мороза і клірика собору прот. Валентина Пелешка з Днем небесного покровителя та подарували торти.

Прес-служба Свято-Троїцького кафедрального собору.

Освячення надкупольного хреста.