09.05.2012

7 травня 2012 року по благословенню Високопреосвященнійшого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулось освячення хреста і місця під Свято-Різдва Пресвятої Богородиці храм в селі Торчин Коростишівського району.

Освячення хреста і місця під храм здійснив благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов) разом із духівником благочиння протоієреєм Олександром Строком та настоятелем храму ієреєм Михаїлом Волосянським при участі православних жителів села.

Освячення Хреста і місця під Свято-Різдва Пресвятої Богородиці Храму в селі Торчин.На сході села 29 березня 2012 року було вирішено будувати храм власними силами враховуючи, що Торчинська сільська рада Коростишівського району Житомирської області рішенням ще від 29 квітня 2011 року надала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Приватні підприємці також обіцяли надати посильну допомогу.
По завершенні архімандрит Яків (Шумов) подякував всім присутнім та виразив надію, що з Божою допомогою храм буде швидко побудований.

Так спільними зусиллями було розпочата богоугодна справа для спасіння людських душ і во славу Божу.

Прес-служба Коростишівського благочинного округу.

Освячення Хреста і місця під Свято-Різдва Пресвятої Богородиці Храму в селі Торчин.Освячення Хреста і місця під Свято-Різдва Пресвятої Богородиці Храму в селі Торчин.