ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У НЕДІЛЬНИЙ ШКОЛІ

18.06.2017

Літні канікули розпочалися у дітей, які підвищують свій духовний освітній рівень у недільній школі Свято-Успенського храму Романова. З благословення владики Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського 11-12 червня юні віряни вирушили у похід разом зі своїми наставниками – отцем Ярославом та отцем Петром.

Організовувати відпочинок для дітей по закінченні навчального року в церковній недільній школі вже стало традицією. Тож з гарним настроєм і рюкзаками за плечима хлопчики і дівчатка вирушили до с. Врублівки. Тут, поблизу водойми, розбили свій наметовий табір.

Насамперед облаштували капличку, обвивши її зеленим гіллям та листям папороті. Отець Ярослав та отець Петро вже традиційно помістили в ній ікону Нерукотворного Спаса (вранці та ввечері тут звучала щира молитва). Програма відпочинку була насичена для дітей, сповнена моментів морального та духовного виховання.

Спілкування з природою пішло вихованцям школи на користь. Адже весь свій побут при допомозі старших вірян вони облаштовували самі. Ставили намети, стелили постіль, збирали гілочки для багаття. Охоче працювали на табірній кухні. Турботлива мама власних і прийомних дітей Оксана Мосійчук готувала смачні страви на усе веселе товариство. А от чистити картоплю, варити юшку, робити бутерброди, смажити шашлики і т.д. їй допомагали діти. А ще вони купалися, плавали, загоряли, ганяли м’яча, грали в шахи. Приємно було посидіти в дружному колі біля багаття. Різних розваг вистачало, тож і спогади про похід зостануться найкращі

Прес-служба Романівського благочиння.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У НЕДІЛЬНИЙ ШКОЛІ