Омріяне паломництво

01.07.2016

З довгоочікуваною радістю діти недільної школи з обмеженими фізичними можливостями, що діє при парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців м. Новограда-Волинського, на чолі з настоятелем храму протоієреєм Петром Зінчуком відправилися у паломництво до Великої Святині – Свято-Успенської Почаївської Лаври. 26 червня кожна дитина, маючи хворобу ДЦП, молилась до Матінки Божої про зцілення душі і тіла, про мир та спокій в Україні, в родині.

По Божій милості поїздка була легкою, ніби сама Матір Божа йшла попереду і вела за Собою наших діточок. Вони приклонилися до мощей преподобних Іова та Амфілохія Почаївських, до всіх святинь Свято-Духівського монастиря, з молитвою та трепетом окунулися у цілющі води джерела Святої Праведної Анни.

З великою душевною радістю, спокоєм наші вихованці повернулися до рідних домівок.

Прес-служба парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців.

Омріяне паломництво