«ОБРАЗ БУДИ ВЕРНЫМ СЛОВОМ, ЖИТИЕМ, ВЕРОЮ, ЛЮБОВИЮ…»

31.05.2013

В четвер 23 травня седмиці третьої після Пасхи в день пам’яті святого апостола Симона Зілота духовенство Романівського благочиння знову зібралося на соборне Богослужіння в Свято-Різдва-Богородичний храм с. Камінь, настоятелем якого є протоієрей Анатолій Мінькович.

В цей день прот. Анатолій святкує 20 років своєї священицької п’ятидесятниці. Цей день важливий не тільки для нього, але й для Церкви в цілому. Адже 20 років назад народився ще один пастир Церкви Христової, Благодать Божа возвела його на п’єдестал священства і йому була дана влада священнодіяти, проповідувати і керувати.

Святкове Богослужіння та подячний молебень очолив благочинний Романівського округу в співслужінні духовенства округу.

Прот. Ярослав вітаючи отця Анатолія згадав слова, які він чув від Архієрея в день рукоположення за Божественною Літургією 20 років назад «Приими Залог сей и сохрани Его цел и невредим до последнего твоего издыхания о Немже имаши истязан бытии во второе и страшное пришествие Господа и Бога и Спаса нашего Иисуса Христа». «Дай Бог щоб не тільки Ви, але всі ми, Ваші співбрати, змогли берегти те що отримали в таїнстві Священства, цілим і неушкодженим, і дали достойну відповідь перед Богом. Священики благочиння, прихожани і просто віруючі люди Романівського району знають Вас, як ревносного, відданого, чуйного і люблячого пастиря Виноградника Христового, який утверджує віру в серцях людей словом і власним життям. Здоров’я Вам радості, терпіння, а насамперед спасіння.» - побажав отець Ярослав.

По закінченню звучали слова вітання від духовенства та парафіян в адресу отця Анатолія.

Прес-служба Романівського благочиння.

«ОБРАЗ БУДИ ВЕРНЫМ СЛОВОМ, ЖИТИЕМ, ВЕРОЮ, ЛЮБОВИЮ…»