Новоград-Волинський. Митрополиче богослужіння у храмі святих Царських мучеників і страстотерпців!

13.04.2019

13 квітня 2019 року, у свято Похвали Пресвятої Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архіпастирський візит у друге кафедральне місто єпархії - Новоград-Волинський. Владика відвідав храм святих Царських мучеників і страстотерпців, де очолив служіння святої Євхаристії.

Митрополита надзвичайно привітно зустріли дітки і настоятель храму протоієрей Петро Зінчук.

Владиці співслужив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич та духовенство благочиння. Під час малого входу настоятель храму був удостоєний великої церковної нагороди - права насіння митри.

Після богослужіння Владика привітав усіх із святом на честь пресвятої богородиці та вимовив слово настанови.