Недільне архієрейське богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

14.11.2021

14 листопада 2021 року, в Неділю 21-шу після П'ятидесятниці, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено святкову Божественну літургію архієрейським чином. Богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Владиці співслужили клірики собору. Молитва воскресного дня зібрала чимало вірян, молоді та діток.

Під час літургії було піднесено особливі прохання та молитву за дітей сиріт, адже 14 листопада в Україні відзначають Всеукраїнський день молитви за таких діточок. Духовенство та вірні Житомирської єпархії молились про дарування кожній дитині материнської любові і батьківської опіки.

Наприкінці служби у соборі було звершено подячний молебінь.