"Небесных воинств Архистратиже..."

21.11.2012

21 листопада 2012 року, у день пам'яті святого Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил безплотних, в Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі відбулося урочисте Богослужіння.

Святкування 21 листопада Собору Архістратига Михаїла і інших Небесних сил безплотних було встановлено на початку IV століття на помісному Лаодикийскому соборі. Також цей собор засудив єретичне поклоніння ангелам як творцям і правителям світу.

Урочисту Божественну Євхаристію очолив керуючий єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили: клірики Успенського храму: прот. Олег Целуєв та прот. Володимир Ігнатюк, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору, прот. Сергій Грицаюк.

По прочитанні заамвонної молитви був відслужений молебень і прочитана молитва до святого Архістратига Михаїла, після чого архієпископ Никодим звернувся із словом проповіді до своєї пастви. Владика привітав усіх присутніх із святом, а іменинникам побажав фізичної крепості, душевного піднесення та заступництва Небесного покровителя, архістратига Божого Михаїла.

Архієрейське Богослужіння з нагоди свята Архістратига Божого Михаїла.