На Покрову Божої Матері у Попільні звершили першу Божественну літургію у новому храмі!

14.10.2023

14 жовтня 2023 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, у селищі Попільня відбулась урочиста подія - перша Божественна літургія у новому облаштованому храмі.

Близько року, після рейдерського захоплення Свято-Миколаївського храму, громада молилась у будинку священика. Однак було вирішено придбати та облаштувати під храм окреме приміщення.

Завдяки посильній праці настоятеля і благочинного Попільнянського округу, протоієрея Петра Лис та трудами громади було облаштовано прекрасний новий храм.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима святу Божественну літургію очолив секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк. Йому співслужили: настоятель парафії протоієрей Петро Лис, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та настоятель храму в честь апостола Іоанна Богослова с. Голубʼятин протоієрей Андрій Гороцюк.

Молитва у новому храмі зібрала чимало прихожан, молоді та діток.

Наприкінці літургії протоієрей Сергій виголосив слово проповіді та передав вітання і благословіння від Керуючого Житомирською єпархією.

Пресслужба Житомирської єпархії.