На Любарщині відбувся благодійний вечір колядок!

10.01.2018

10 січня 2018 року, у середу, в Любарському Будинку Культури відбувся традиційний щорічний благодійний вечір колядок. На святкове дійство завітав митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Захід зібрав священослужителів Любарського благочиння, а також сотні бажаючих послухати колядки і вінчуванння та долучитись до благодійної акції по збору коштів для дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Церковні хори, світські колективи та незмінні дитячі вітання і колядки подарували присутнім у залі теплі і приємні емоції.

Митрополит Никодим подякував організаторам, учасникам та усім глядачам за присутність на святі, побажав у мирі та єдності разом ще багато років робити добрі справи милосердя.