Митрополит Никодим звершив літургію у Спасо-Преображенському Тригірському монастирі.

17.03.2023

17 березня 2023 року, у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с.Тригір‘я відбулась свята Божественна літургія Напередосвячених Дарів. Очолив богослужіння митрополит Житомирський Новоград-Волинський Никодим у співслужіні з архієпископом Бучанським Пантелеймоном.

Архієреям співслужили: намісник обителі архімандрит Галактіон (Корінчук), секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Черняхівського району архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний Андрушівського району архімандрит Макарій (Гаврилів) та інші.

Наприкінці літургії Владика привітав братію монастиря з постом, а намісника обиті, архімандрита Галактіона з Днем народження.