Митрополит Никодим звершив читання першої частини покаянного канону Андрія Критського.

15.03.2021

15 березня 2021 року, у перший день Великого посту ввечері митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Покровський храм міста Житомира, де очолив читання першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського.

За особливим великопостовим богослужінням молився настоятель храму, секретар Житомирської єпархії та благочинний міста Житомира архімандрит Олексій (Овсянніков), а також духовенство храму та чимало вірян. Наприкінці служби митрополит Никодим звернувся із постовим напутнім словом до присутніх. Владика привітав духовенство та прихожан парафії із початком святої Чотиридесятниці, закликав гідно проходити поприще посту, бути постійно у молитві та покаянні.

Також цього вечора митрополит Никодим очолив читання покаянного канону у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. За богослужінням молились священики собору та православні міста Житомира.