Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Романівське благочиння єпархії!

13.04.2021

12 квітня 2021 року, у понеділок п'ятої седмиці Великого посту, в день пам'яті преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав романівський благочинний округ Житомирської єпархії та звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському храмі Романова.

Митрополита у вході на територію храму зустрів настоятель, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, а на паперті церкви владику радо і привітно зустрічали дітки із короваєм та квітами. Ввійшовши у храм Владика облачився та очолив звершення літургії. Перед початком богослужіння було освячено новий іконостас.

Під час літургії Високопреосвященнішому Владиці співслужили священики Романівського благочиння. У храмі на молитву зібрались жителі районного центру та гості. У завершення архіпастир звернувся до присутніх із словом проповіді.