Митрополит Никодим взяв участь у святкуванні ікони Божої Матері «Утамуй мої печалі» в Свято-Георгієвському Городницькому монастирі!

08.02.2018

7 лютого 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Городницький Свято-Георгієвський чоловічий монастир. У головному соборі обителі Владика взяв участь в святковій літургії, що відбулась в честь шанованої ікони Матері Божої "Утамуй мої печалі."

Богослужіння очолив митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей. Владиці співслужили Преосвященні архієреї та духовенство із різних єпархій УПЦ. На спільну молитву зібрались численні віряни та паломники.

Митрополит Никодим користуючись можливістю помолився за усю паству православних Житомирської єпархії біля особливого чудотворного образу Пресвятої Богородиці.