Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в Києво-Печерській Лаврі!

10.11.2019

9 листопада 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Нестора Літописця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Києво-Печерську Лавру. Його Високопреосвященство взяв участь у святковій Божественній літургії в Успенському соборі обителі.

У співслужінні ієрархів УПЦ та гостей святу Євхаристію очолив Предстоятель, Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Під час малого входу Предстоятель вручив богослужбові нагороди духовенству Київської духовної академії.

У часі богослужіння було піднесено молитви за мир в Україні та єдність віри Христової.

На завершення богослужіння Предстоятель привітав усіх із днем пам’яті небесного покровителя Київських духовних шкіл — святого преподобного Нестора Літописця.

Також цього дня митрополит Никодим взяв участь у святковій актовій частині в актовому залі Києво-Печерської Лаври.

Пресс-служба Житомирської єпархії.