Митрополит Никодим відвідав Новоград-Волинське благочиння та очолив святу літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Середня Деражня!

08.09.2018

8 вересня 2018 року, в день шанування Володимирської ікони Божої Матері, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив урочисту Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі в селищі Середня Деражня, що на кордоні Житомирської єпархії.

Владику радо зустріли прихожани храму. Дітки піднесли коровай та квіти.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич, священики благочиння та гості у священному сані.

Під час малого входу настоятель парафії протоієрей Тарасій отримав із рук Владики церковну нагороду - право носіння хреста з прикрасами.

На завершення святої Євхаристії митрополит Никодим привітав собор духовенства та вірян із святом та подякував за спільні молитви.