Митрополит Никодим та митрополит Симеон звершили богослужіння свята Воздвиження Хреста Господнього!

29.09.2018

27 вересня 2018 року, в день свята Воздвиження чесного і Животворящого Хреста Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідали самий населений район Нью-Йорка - Бруклін.

Накануні свята Воздвиження Хреста Господнього митрополит Никодим та митрополит Симеон взяли участь у святковій Всенічній із чином Воздвиження Хреста у Бруклінському Синодальному соборі. Архіпастирі співслужили Первоієрарху Митрополиту Східно-Американському і Нью-Йоркському Іларіону.

В сам день торжества Високопреосвященні Владики очолили служіння літургії у соборі на честь пророка і Предтечі Іоанна в Брукліні.

Як повідомляє офіційний сайт Нью-Йоркського благочиння не дивлячисть на будній день у соборі на молитву зібралось багато мирян. Перед причастям вірян митрополит Никодим промовив проповідь.

Владика Никодим відмітив, що у Бруклінському соборі знаходяться мощі багатьох угодників Божих, які є молитовниками не лише прихожан, але і усього Брукліна. Високопреосвященніший митрополит сказав, що напередодні прибуття в Америку до нього звернувся староста Іван, і на його прохання він передає в дар Іоанно-Предтечеському храму частичку мощей священномученика Павла Житомирського, який відтепер буде ще одним заступником вірян Брукліна і усього Нью-Йорка.

На завершення протоієрей Олександр від імені духовенства і мирян подякував Владикам за таку урочисту для Бруклінського собору подію, за вознесені ними святительські молитви і вимовлені мудрі настанови, а також піднесені для вірян безцінні святині.