Митрополит Никодим привітав Правлячого архієрея Вінницької єпархії із Днем Ангела!

14.09.2017

14 вересня 2017 року, в день церковного Новоліття, день пам'яті преподобного Симеона Стовпника і свято Собору Вінницьких святих у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулася урочиста Божественна літургія, яку завершили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та архієпископ Бучанський Пантелеімон з духовенством.

Разом із святом Вінницьких святих цього дня Вінницька єпархія відзначала День Тезоіменитства Правлячого Архієрея - митрополита Симеона. З цієї нагоди під час Літургії підносилися сугубі молитви за владику Симеона.

Після Літургії відбулася Хресна хода навколо храму з іконою Собору Вінницьких святих та був відправлений молебень всім святим землі Вінницької і преподобному Симеону Стовпнику.

По закінченні богослужіння митрополита Симеона привітали архієреї. Також від імені духовенства свого архіпастиря привітав благочинний І Вінницького міського благочиння протоієрей Богдан Маліновський.

Цього дня під час Божественної Літургії також підносилися молитви за упокій спочилого вінницького архіпастиря митрополита Макарія (Свистуна), котрий похований на території собору і якому цього року 14 вересня виповнилося б 79 років. Також архієреї і духовенство помолилися за упокій новопреставленого архієпископа Берлінського Феофана, котрий був другом митрополита Симеона.

За матеріалами прес-служби Вінницькоїї єпархії.