Митрополит Никодим очолив святкову Всенічну у Свято-Пантелеймонівському лікарняному храмі м.Житомира.

10.08.2018

8 серпня 2018 року, накануні дня шанування великомученика і цілителя Пантелеймона, у лікарняному храмі міста Житомира, в честь однойменного святого відбулась урочиста Всенічна з нагоди Престольного торжества.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никродим, митрополит Житомирський і Новогнрад-Волинський. Ще на порозі храму Владику гарно зустріли з квітами та запашним короваєм.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), настоятель парафії ієрей Георгій Мірчук та священики, які прибули на свято.

Святкову вечірню молитву напередодні храмового дня відвідали чимало православних житомирян, зокрема також працівників лікарні. Після відправи богослужіння Владика Никодим привітав громаду парафії та усіх присутніх із святом.