Митрополича літургія у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі обласного центру!

05.12.2017

4 грудня 2017 року, у день вшанування свята Введення у храм Пресвятої Діви Богородиці, у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста святкова Божественна літургія. Богослужіння з нагоди двунадесятого торжества очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час звершення богослужіння віряни, яких у соборі було чимало, мали можливість вкотре молитися перед шанованою іконою та чесними мощами святих благовірних князів Петра і Февронії.

На завершення спільної молитви митрополит Никодим привітав усіх у храмі із Богородичним святом та подією перебування в Житомирі великої святині, побажав вірянам милості Божої та помочі від Небесної Цариці.

Прес–служба Житомирської єпархія.