Мощі благовірних князя Петра і княгині Февронії відвідали Андрушівське благочиння!

10.12.2017

5 грудня, до Андрушівського благочиння, прибули мощі благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських чудотворців. Зустріли святі мощі у Свято-Покровському храмі с. Гальчин, хресною ходою. Перед Святою іконою і мощами було відслужено акафіст і водосвятний молебінь після чого віряни приклонилися до святині і помазалися єлеєм від святих мощей. Також по завершенні молебного піснеспіву було відслужено Всенічне бдіння з каноном до святих Муромських чудотворців.

6 грудня, в день памяті благовірного князя Олександра Невського, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулася загальна сповідь священиків благочиння. Священики приступили до таїнства сповіді, яке очолив духівник благочиння, прот. Володимир Мудло.

Також була відслужена Божественна літургія, на якій були присутні мощі святих страстотерпців Петра і Февронії. Очолив Богослужіння благочинний Андрушівського округу, архімандрит Макарій (Гаврилів). За літургією священики причастилися Святих Тіла і Крові Спасителя. По завершенні, було прочитано молитву перед святими мощами. Благочинний привітав священиків з таїнствами до яких сьогодні вони приступили, побажав кожному священику провести Різдвяний піст в молитві і з радісним серцем зустріти Різдво Христове.

Прес-служба Андрушівського благочиння.