Молитвами та справами: Свято-Петропавлівська парафія с. Рея підтримує поранених воїнів

14.03.2024

Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної церкви зібрала чергову допомогу продуктами харчування для поранених воїнів, які перебувають у шпиталі.

Свято-Петропавлівська парафія с. Рея (настоятель – протоієрей Євстафій Гаврилів) продовжує допомагати військовослужбовцям Збройних Сил України. З самого початку російської агресії вона долучилася до різних благодійних ініціатив.

Днями віруючі вкотре зібрали продукти харчування для поранених захисників. Після звершення заупокійного богослужіння у Вселенську батьківську поминальну суботу додали до цієї партії допомоги принесені пожертви, щоб потішити пацієнтів шпиталю, наших відважних і мужніх воїнів, домашньою консервацією, смаколиками, фруктами та іншими продуктами.

Настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Рея протоієрей Євстафій Гаврилів сердечно дякує пастві за підтримку військових у складний для України час: «Кожна справа добра і милосердя важлива, кожна крапля турботи про наших захисників зміцнює їх дух. Завдяки зусиллям кожного ми стаємо на крок ближче до Перемоги. Велика подяка всім, хто долучився до збору допомоги для українських оборонців. Нехай Господь береже всіх вас та повертає сторицею».

Кожна молитва спасительна, в її словах – велика сила. Молімося за наших захисників та захисниць та всіляко підтримуймо в тилу! Спільно, кожен на своєму місці, ми разом здобудемо Перемогу, і в Україні запанує мир.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.