Молитва з Предстоятелем.

23.10.2013

Уже в котре паломники Баранівського благочиння відвідують ставропігійний жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері. Сьомого жовтня ієрей Віктор Масло з паломниками прийняв участь в зустрічі Блаженнійшого Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви і Хресного ходу із Києва.

В цей день відбулося освячення храму в честь Всіх Святих на горі Афонській просіявших, яке очолив Блаженнійший Митрополит Володимир. Йому співслужили єпископ Ірпінський Климент та єпископ Бородянський Варсонофій .

Господь сподобив співслужити Блаженнійшому Володимиру і отця Віктора Масло. Перед богослужінням освятили престол. Незважаючи на похмуру погоду, над обителью, по приїзді Блаженнійшого, розійшлися хмаринки і світило сонечко. Була відчутна та радість і благодать в служінні отців, і мелодійному співі хору, і ця радість передавалася всім молящимся. Блаженнійший благословив усіх, даючи духовні настанови.

Паломники окунулися в святому джерелі на території чоловічого монастиря, приклонилися до святинь обителі. Після чого в духовному піднесенні всі разом поїхали додому.

Прес-служба Баранівського благочиння.