Молебень перед будівництвом святого храму.

24.05.2013

Православні християни розуміють усю важливість та необхідність Божого благословіння. Тому стараються молитись перед початком всякого доброго діла, тим паче такого важливого та відповідального, як будівництво святого храму.

У селі Жовтневе Попільнянського благочиння почались будівельні роботи на зведеному раніше фундаменті Свято-Троїцького храму. Відбувся молебень перед початком будівництва, який відслужив протоієрей Віктор Нанівський із настоятелем храму ієреєм Сергієм Мельничуком. У тимчасовому храмі перед початком відповідальної роботи помолились будівельники та прихожани храму. Також прибув благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, який оглянув будівельний майданчик та благословив працівників на нелегку працю.

Багато трудів та зусиль ще потрібно докласти, щоб звершити розпочату справу. Але прихожани надіються, що з Божою допомогою через деякий час засяють над селом куполи святої церкви, у стінах якої вознесуться до Бога палкі молитви вдячності жителів села Жовтневе. І вірять, що невдовзі у Свято-Троїцькому храмі буде освячено новий Престол Божий, перед яким будуть вічно поминатись «строители и благоукрасители святого храма сего».

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Молебень перед будівництвом святого храму.