Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим виступив на конгресі святого Егідія в Мадриді!

17.09.2019

15 - 17 вересня 2019 року, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із заступником голови ВЗЦЗ Української Православної Церкви протоієреєм Миколаєм Данилевич взяв участь у конгресі общини святого Егідія під назвою «Світ без кордонів. Релігії та культури в діалозі». Цей захід проходив у Палаці конгресів в Мадриді (Іспанія).

У ході роботи конференції були представлені виступи представників різних провідних світових конфесій, а також державних діячів. У часі засідання міжнародного форуму митрополит Никодим мав спілкування із Президентом Центрально-Африканської Республіки Ф.А. Туадера.

17 вересня Владика взяв участь в засіданні секції «Між силою і слабкістю. Християнські мученики нашого часу і світ». Під час праці відділу Його Високопреосвященство звернувся до учасників форуму із промовою.

Пресс-служба Житомирської єпархії.