Митрополит Никодим звершив освячення храму на честь апостола Андрія Первозванного у мсті Новоград-Волинський.

09.06.2020

9 червня 2020 року, на третій день свята П’ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав друге кафедральне місто Житомирської єпархії - Новоград-Волинський.

Владику святково і радісно зустрічали у храмі на честь святого апостола Андрія Первозванного, який тільки нещодавно було збудовано.

Відразу після зустрічі митрополит Никодим звершив освячення Престолу та храму. Після цього розпочалась свята Божественна літургія.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич, намісник Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз, настоятель храму протоієрей Сергій Матвійчук та інші.

Під час літургії було піднесено посильні прохання та молитву за припинення світової пандемії та швидке одужання хворих.

На завершення молитви митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом настанови. Його Високопреосвященство побажав аби новозбудований святий храм був для кожної людини благодатним осередком молитви, тепла і любові. Особливі слова вітання митрополит висловив настоятелю парафії.

Благодійникам та будівничим архіпастир подякував за турботу і допомогу, а ще вручив церковні ордени та почесні грамоти.