Митрополит Никодим звершив читання першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського!

11.03.2019

11 березня 2019 року, у перший день Великого посту зранку, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав уставні богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Разом із Владикою молились клірики храму та духовенство із районного благочиння.

Ввечері митрополит очолив читання першої частини Великого постового покаянного канону преподобного Андрія Критського. За читанням канону Владика молився із прихожанами кафедрального собору, а потім із духовенством та богомольцями Свято-покровського храму, що на Крошні.

Після завершення служби Його Високопреосвященство звернувся до присутніх із словом проповіді.