Митрополит Никодим взяв участь в урочистостях у Свято-Успенській Почаївській Лаврі!

07.08.2018

5 серпня 2018 року, в день шанування ікони Божої Матері "Почаївська" митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав найбільшу святиню західної України - Святогірську Свято-Успенську Почаївську Лавру. Разом із ієрархами Української православної Церкви Його Високопреосвященство взяв участь у Божественній літургії, яку очолив Предстоятель, Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Під час богослужіння величний новозбудований Спасо-Преображенський собор Лаври ледь вміщав тисячі бажаючих склонитись та піднести свої молитви перед святим образом Матері Божої. Паломники на святу гору прибули із усіх куточків нашої держави, а ще із закордону.

Наприкінці молитви був звершений хресний хід із чудотворним образом до Свято-Успенського собору обителі.

Приклоняючись до святого образу Божої Матері, митрополит Никодим щиро помолився за православну Житомирщину та її вірних Христової Церкви.