Київ. День Ангела Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія!

25.06.2017

25 червня 2017 року, у Неділю 3-ю після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви – всього понад шістдесят архієреїв, а також гості у священному сані та духовенство обителі.

У святковій молитві взяв участь керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика розповів про життя та суть подвигу свого небесного покровителя – преподобного Онуфрія Великого, а також пояснив значення таких пустельників, як прп. Онуфрій: вони моляться за увесь світ. Архіпастир закликав вірних бути хоч трохи схожими на святого Онуфрія.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після одпусту Блаженнішому Митрополиту Онуфрію проспівали многоліття. Найстарший за хіротонією архієрей УПЦ, митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, зачитав вітальне слово Предстоятелю з днем його тезоіменитства. Блаженніший Владика подякував за привітання та благословив усіх. “Нехай, молитвами преподобного Онуфрія, Господь зберігає кожного з нас на стежках нашої земної подорожі”, – побажав Архіпастир вірним.

По завершенні богослужіння Предстоятель приймав вітання від пастви.

Свої вітання висловив Його Блаженству архієпископ Никодим. Владика побажав Митрополиту Онуфрію довголіття та Божої ласки, також передав вітання від віруючої Житомирської пастви.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

Київ. День Ангела Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія!