Котлярка. Сповідь духовенства Попільнянського благочиння. Архієрейська літургія у Свято-Покровському храмі!

20.04.2019

19 квітня 2019 року, у Попільнянському благочинні Житомирської єпархії відбулась загальна сповідь, а також святкова соборна Божественна літургія архієрейським чином. Євхаристію Напередосвячених Дарів було звершено у Свято-Покровському храмі селища Котлярка.

На святкове богослужіння прибув митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис та духовенство благочинного округу. Важливо відмітити кількість діточок, котрі цього дня прийшли до храму помолитися.

По закінченні літургії митрополит Никодим привітав усіх зі святом та звернувся до присутніх із словом настанови.