Коростишівське благочиння відсвяткувало Престольне свято.

22.09.2016

Різдво Пресвятої Богородиці – найвеличніше свято … «...радість сповісти усій Вселенній».

Коростишівське благочиння 21 вересня 2016 року відсвяткувало престольне свято.

Прохолодний ранок не завадив зібратися парафіянам на свято Пречистої Богородиці – багато було діточок та стареньких.

Зранку відслужили водосвятний молебен.

Святкову літургію очолив благочинний отець архимандрит Яків (Шумов). Йому співслужили отці приходу Різдва Пресвятої Богородиці прот. Мефодій Рибачок, прот. Олег Царюк та отці Коростишівського благочиння : прот. Олександр Строк, прот. Георгій Баклан, прот. Миколай, ієрей Андрій. На богослужінні були присутні керівники міської влади – міський голова Іван Михайлович Кохан та його заступник Сергій Павлович Криворучко.

Серця віруючих зливалися у спільній молитві – «Господи помилуй» , «Вірую», «Отче наш». В цей день кожний мирянин приніс свій дар Пречистій – хто свічечку, хто квіти, хто віночок зплів, хто прийняв участь у приготуванні святкової трапези, але найбільшим даром було святе покаяння увінчане Святим Причастям !

У торжественній проповіді отець Яків поздоровив присутніх, подякував священству та гостям. Згадав отців, які служили у цьому храмі та прихожан, що вже відійшли у вічність. Побажав здоров'я та проголосив Многоліття» !

Хресною ходою з молебними пісноспівами пастирі та віруючі обійшли храм. Торжества скінчилися трапезою під сонячним промінням у радісному, дружньому спілкуванні.

Прес-служба Коростишівського благочиння

Коростишівське благочиння відсвяткувало Престольне свято.