Колядки у Ружинському благочинні

27.01.2014

26 січня 2013 року, у неділю, з благословіння правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в Ружинському благочинні відбувся благодійний вечір колядок та щедрівок. Святкове дійство зібрало у залі чимало вірян, духовенства, представників світської влади та інших структур.

В урочистому вечорі відпочинку взяли участь талановиті хори та колективи із усіх парафій округу та зокрема і районного центру. Також виступив священницький хор благочиння. По благословінню Владики Никодима, на свято завітав канцлер Житомирської єпархії, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира - протоієрей Сергій Грицаюк, котрий відкриваючи вечір передав архієрейське вітання та благословіння та закликав усіх до проявлення єдності, спільної коляди та прославлення народженого Спасителя світу.

Благочинний округу, прот. Михаїл Маркевич, на закінчення виступів подякував усім хорам і духовенству за проявлену активність у підготуванні свята, побажав у мирі та любові дочекатись наступного року, щоб разом славити Богомладенця Ісуса Христа.

Колядки у Ружинському благочинні