Клірики Житомирської єпархії взяли участь в заходах з нагоди Дня Української армії!

07.12.2017

6 грудня 2017 року, весь український народ, згідно постанови Верховної Ради, відзначає державне свято - День Збройних Сил України. З нагоди цієї події, на Смолянському військовому кладовищі міста Житомира відбувся пам'ятний мітинг-реквієм.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського у поминальному заході взяв участь архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк разом із кліриками храму.

Під час звершення мітингу-реквієму було вшановано пам'ять загиблих учасників АТО.

Клірики єпархії також взяли участь у церемонії покладання квітів на могили спочилих воїнів.